Hakkımızda

Özel ölçülerde boru ımalatımız mevcuttur.
 
4mm. - 40 mm. çap aralığında, 0,25mm -3mm arası et kalınlıklarında isteğe bağlı özel soğuk boru çekme, kalibre boru imalatı ve 120 mm. çap 3 mm. et 
kalınlığına kadar oval, kedi gözü, d profil,kare profil, dikdörtgen profil, çizgili, burgulu,dekoratif, dikişsiz boru, çelik çekme boru ve benzeri profil imalatı konusunda hizmet vermekteyiz.

Gençay Boru şirketimiz 1980 yılında İstanbul Beyoğlu ilçesi Perşembe Pazarı ticaret merkezinde kurulmuştur.

Kuruluş amacı demir boru kalibre, soğuk boru çekme. özel ölçü boru imalatı, özel ölçü profil imalatı, özel şekilli profil imalatı, dikişli boru kalibre, dikişsiz boru çekme, standart boru satışı avize sektörüne yönelik standart boru imalatı, sanayi borularını imal etmek, çelik dübel için dübel borusu üretimi yapmak, şarnel borusu imalatı,otomotiv yan sanayi boruları, kalibre boru, hortum borusu yapmak ve bu borular ile ilgili kesme , diş çekme gibi üreticilik yapmak, her türlü borunun alış satış ve ticaretini parakende ve toptan olarak daha çok toptancı sıfatı ile çalışmak üzere kurulmuştur.

Gelişen piyasa koşullarında ki ihtiyaç üzerine firmamız 1996 yılında şirketleşerek yoluna devam etmiştir.

Gençay Boru modern imalat şartlarında müşterilerimize hizmet verebilmek için 2002 yılında TÜRKİYE/ İSTANBUL/İKİTELLİ OSB (organize Sanayi Bölgesi)deki kendi yerimize taşınarak faaliyetlerimize devam ettik. İstanbul İkitelli´de boru kalibre firması olarak yeni pazarlara açılmak ve yurt dışı satışlarımızı da geliştirmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Ürün çeşitliliği için oval boru, çizgili boru (yivli boru - oluklu boru - tırtırlı boru ), kedi gözü, düz oval boru, çelik boru, çelik çekme boru, kazan borusu, hat borusu, standart demir boru imal ve satışı da yapıyoruz.

 kuyumculara özel şarnel borusu üretmekteyiz

Copyright © 2014. Gençay Boru ve Metal Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.